Tadilat

Eski ve herhangi bir şekilde atıl durumda bulunan binaların tekrar kullanılması ve bu kullanım sırasında karşılaşılacak problemlerin çözümü 'tadilat' kavramı ile ifade edilmektedir. Mahal Mimarlık ekipleri, işlevini yitirmiş yapılara mekânsal değerler yüklerken aynı zamanda gereksinimlerine yanıt getirecek şekilde işlev kazandırmak için tadilat yapılmaktadır.

Tadilat Aşamaları

Fiyat Teklifi Alın!
Uzman ekibimiz gelip keşif ziyaretinde bulunarak mekânın durumunu ve yapılacak işleri not eder. Ekibimiz yapılacak çalışmaya göre detaylı bir fiyat teklifi hazırlar.

Güvenle Başlayın!
Tadilat süreci, sözleşme eşliğinde başlar. Yapılacak işler ve tadilat ekibine ait olan malzemeler ve müşteri tarafından alınacak ürünler listelenir ve karşılıklı olarak imzalanır.

Teslim Alın!
Mekanınız ön görülen süre içerisinde Mahal Mimarlık firmasının profesyonel ekibi tarafından kırım, yapım ve montaj sırası ile yenilenir ve son halini alır.


Tadilat Hizmetleri

- Alçıpan veya alçı onarımı

- Tezgah üstü montaj ve onarım

- Seramik karo montajı, onarımı ve değişimi

- Oluk tamiri ve montajı

- Çatı onarımı veya temizliği

- Döşeme montajı ve onarımları

- Gereksiz ürünlerin kaldırılması

- İç ve dış boya badana

- Banyo tadilatı

- Mutfak tadilatı

- Yatak odası tadilatı

- Bodrum tadilatı

- Su tesisatları ve sıhhi tesisat sorunlarının giderilmesi

- Elektrik tesisatı sorunlarının giderilmesi

- Basınçlı yıkama ve temizleme

- Çevre düzenleme

- Garaj kapısı tamiri


Sıkça Sorulan Sorular

Tadilat hizmetimizde, düşük bütçeli projeler için herhangi bir projelendirme ya da takip ücreti talep edilmez. Tadilat süreci projelendirme yapılmadan ve iç mimar tarafından takip edilmeden tamamlanır.

Tadilat süreci için bizimle iletişime geçtiğinizde profesyonel ekibimiz keşif için tadilat yapılacak alana gelir. Mekanın durumu ve yapılacak işler konusunda notlar alır. Ekip gerekli hesaplamaları yaptığında tarafınıza yapılacak işlerle ilgili bir teklif oluşturulur. Teklifi onayladığınızda sözleşme imzalanır ve tadilat süreci başlar.

Tadilat süreci tadilat yapılacak alanın boyutuna, altyapı çalışmalarının detayına göre değişmekte olup en az 5 gün sürmektedir.

Tadilat fiyat teklifine yapılacak işler için işçilik, genel malzemeler, (boya, sıva vb.) her türlü nakliye ve ihtiyaç giderleri dahildir. Kişisel tercihlere göre fiyat anlamında büyük farklar gösterebilecek vitrifiye, armatür, seramik, mermer vb. malzemeler, aksesuar ve mobilyalar dahil değildir.

Tadilat sürecinde projelendirme ve takip bedellerinden kaçınmak adına 2D planlama hariç herhangi bir iç mimari destek bulunmamaktadır. Malzeme, mobilya, renk ve aksesuar gibi konularda iç mimara danışmak isterseniz ''Mimari ve İç Mimari Danışmanlık'' hizmetlerimizden ek olarak faydalanabilirsiniz.