Mahal Mimarlık

Proje Süreci

Toplantı

İhtiyaçlarınızı doğru analiz etmek ve sizleri tanımak bizim için sürecin en önemli basamağıdır. Bir araya geldiğimiz ilk andan itibaren projenizi sizler ile birlikte, sizler için çalışmaya başlarız.

Yerleşim Planı

Öncelikli olarak doğru kurgulanmış, ihtiyaçlarınızı tam anlamıyla karşılayabilen, makine gibi çalışan bir plan çözümünü oluşturmayı amaçlarız. Böylece uzun vadeli olarak sizleri tatmin edebilecek bir mimari mekanın temelleri atılmış olur.

Renk ve Konsept Sunumu

Yerleşim planını üçüncü boyuta çıkardığımız; bütçe, ihtiyaç ve ortak zevklerimize göre oluşan tasarımı görselleştirdiğimiz adımdır. Bu aşamada birlikte zevkle oluşturduğumuz hayali gerçeğe taşıyabilmek bizler için çok önemlidir.

Detay

Projenin tüm detayları, elektriğinden mekaniğine, aydınlatmadan mobilyasına tüm elemanları ile en ince ayrıntısına kadar şekillendirilir ve sizler için çözümlenir. Doğru çözümler ile optimum konfor koşullarını sağlayacak adımları bu aşamada atarız.

Yapım

Projeyi, alanında uzman ekiplerimiz ile birlikte, iş sağlığı ve güvenliği kuralları çerçevesinde, sorunsuz şekilde, tüm elemanları ile, anahtar teslim olarak gerçeğe taşırız.

Teslim

Söz verdiğimiz şekilde, söz verdiğimiz tarihte alanı sizlere teslim ederiz. Teslim sonrası her türlü ihtiyacınızı ömür boyu takip ederiz. Sizlere ise yeni mekanınızın keyfini sürmek kalır.